Sadece sektördeki en iyi ve en güvenilir ürünlerin müşterilerimize sunulduğu Kuaför Cengiz'de saçlarınıza hak ettiği değeri vermenize yadımcı olacağız. Salonumuzda her müşterimiz için bireysel olarak yaptığımız ihtiyaç analizinden sonra doğru ürünlerin seçimiyle müşterilerimizin isteklerine yönelik olarak çözümler üretmekteyiz.

KERASTASE
Dünyanın birçok yerinden alanında en iyi saç stilistleri ve bilim insanlarıyla beraber çalışan Kérastase'ın eşsiz ürünleri siz müşterilerimize eşsiz bir deneyim sağlayacak niteliktedir. Kurulduğu 1964 yılından beri saç bakımı adına her zaman en lüks ve en kaliteli ürünleri piyasaya sunmayı başarmış olan Kérastase yenilikçi tutumuyla bu sektörün ileri gelen isimlerinden biri haline gelmiştir. Bir Kérastase danışman salonu olan Kuaför Cengiz Acıbadem salonunda tüm Kérastase ürünlerini bulabilirsiniz.
L'OREAL PROFESSIONNEL
Profesyonel saç kesim sektöründe global bir lider olma yolunda ilerleyen L'Oreal'ın salonumuzda sizin için kullandığımız ürünleri sizlere unutulmaz bir deneyim yaşattıracak. Dünyanın birçok yerinde kadınların içindeki yıldızı çıkartmak amacıyla yola çıkmış olan L'Oreal markasının ürünleri salonumuzda satılmamakta ama sizlere en kaliteli hizmeti vermek amacıyla saç bakımı ve kesimi süreçlerinde kullanılmaktadır.
WELLA PROFESSIONALS
130 yılı aşkın deneyimiyle Wella, Almanya'nın en büyük saç bakım markası olmakla birlikte dünyanın da ileri gelen saç bakım markalarından bir tanesidir. Salonumuzda sizlerin hizmetine sunduğumuz Wella ürünlerinin saçlarınızın gerçek güzelliğini açığa çıkaracağına emin olabilirsiniz. Salonumuzda kullandığımız Wella ürünleri sadece sizlere hizmet amaçlıdır ve satışa sunulmamaktadır.