MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Kuaför Cengiz ailesi olarak 2000 yılından beri misyonumuz salonumuzda misafir ettiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp, tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve beklentilerinin üstünde bir hizmet sunarak müşteri menuniyetin en yüksek seviyede olduğu bir ortamı oluşturabilmektir.


Vizyonumuz ise fazlaca yol kat ettiğimizi düşündüğümüz bu sektörde kendimizi her geçen gün daha da çok geliştirip ismimizi daha büyük alanlarda duyurmak ve yenilikçi saç tasarımlarımızla diğer salonlar tarafından örnek alınmaktır. Bu sektörde lider bir isim haline gelmek en büyük hedefimizdir.

EKİBİMİZ

CENGİZ ŞARK

1992 yılından beri bu sektörün içinde olan Cengiz ŞARK, 2000 yılından bu yana kurduğu Kuaför Cengiz Acıbadem adlı salonu ile bir Kérastase bayisi olarak hizmet vermektedir. İşini severek ve titizlikle yapan Cengiz ŞARK , bu sektördeki yolculuğundan takım ruhunun önemine hep inanmış ve salonunda da takım ruhunun var olduğu bir ortam kurmaya çalışmıştır.

Bunların yanı sıra işine büyük bir aşkla bağlı olan Cengiz ŞARK yurt içinde ve yurt dışında birçok eğitime gitmiş ve katıldığı çeşitli sertifika programlarıyla kendini daha da geliştirmiştir.

Şu anda Acıbadem'in en saygın ve en güvenilir kuaförlerinden biri olan Kuaför Cengiz Acıbadem'de çalışmalarına devam etmektedir.

 

Perihan KORKUDAN
-Güzellik Uzmanı-

 

Serdar ŞAHİN
-Kuaför-